نزدیک شدن به پایان دلار آمریکا

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، هشدار داده است که سقوط بزرگی در راه است و تأکید می‌کند که پایان پول فیات، از جمله دلار آمریکا، نزدیک است. او با اشاره به اینکه دلار آمریکا خواهد مرد، از سرمایه‌گذاران خواست طلا، نقره و بیت کوین بخرند. هشدارهای او در حالی مطرح شد که بلوک اقتصادی بریکس در حال بحث در مورد ایجاد یک ارز مشترک است که بتواند با طلا پشتیبانی شود.

 

هشدارهای سقوط غول‌پیکر رابرت کیوساکی

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، هشدارهای بیشتری درباره اقتصاد ایالات متحده و دلار آمریکا صادر کرده است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی چهارشنبه در توییتی نوشت:

سقوط غول پیکر در راه است. پول جعلی، با نام مستعار ارز فیات، برای مردن آماده است. نشست BRICS در آفریقای جنوبی در ۲۲ اوت برای قرار دادن میخ در تابوت فیات، پول جعلی است. در اسرع وقت وارد طلا، نقره و بیت کوین واقعی شوید. مراقب باشید. پایان پول فیات جعلی نزدیک است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا