اخبار NFTاخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

Apecoin تأمین مالی یک نشریه خبری را تأیید می کند!

اعضای جامعه Apecoin DAO یک پیشنهاد حکومتی را تصویب کرده اند که برای اولین سال یک نشریه خبری با محوریت Bored Ape Yacht Club (BAYC) به نام Bored Ape Gazette را با ۱۵۰,۰۰۰ دلار برای سال اول تأمین مالی می کند. در حالی که Bored Ape Gazette از اول ژوئن ۲۰۲۱ شروع به کار کرده است، اپراتور سایت قول می دهد با برنامه هایی برای افزایش پوشش خبری Bored Ape جامعه را بهتر در جریان بگذارد.

 

Apecoin DAO یک سایت خبری Bored Ape Focused را به مدت ۱۲ ماه تأمین مالی می کند

اعضای Apecoin DAO بر اساس پیشنهاد حاکمیت AIP-70، انتشارات خبری خود را برای ۱۲ ماه آینده استخدام کرده اند. بر اساس این پیشنهاد، اپراتور سایت خبری Bored Ape Gazette می‌گوید این نشریه در طول سال گذشته به طور تصاعدی رشد کرده است.

 

اپراتور این نشریه اصرار دارد که او متعهد به ایجاد یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد برای این جامعه است و من مایلم عملیات را به تحقیق، تجزیه و تحلیل و گزارش مستمر در سراسر اکوسیستم گسترش دهم.

 

تنها نویسنده و ویراستار Bored Ape Gazette 150 هزار دلار هزینه در ۱۲ ماه آینده خواهد داشت و این بودجه صرف پوشش همه چیزهایی می شود که حول Board Ape است. Bored Ape Gazette بر روی آگاه نگه داشتن بهتر جامعه Apecoin DAO تمرکز خواهد کرد زیرا مالک قصد دارد خبرنامه های دو هفته ای و گزارش های عمیق تهیه کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا