اخبار متاورساخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

هر چیزی که فیس‌بوک ایجاد کند، خراب می‌شود!

روز شنبه، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، در توییتر آمد و دیدگاه خود را در مورد تلاش‌های موجود شرکت برای ایجاد متاورس ارائه کرد. بوترین خاطرنشان کرد که یک متاورس اتفاق خواهد افتاد، اما او معتقد نیست که تلاش‌های متاورسی فعلی شرکت‌ها به جایی می‌رسد.

 

Vitalik Buterin نظرات خود را در مورد تلاش های موجود متاورسی به اشتراک می گذارد

این آخر هفته، ویتالیک بوترین پس از به اشتراک گذاشتن توییتی از بنیانگذار دیالکتیک و حسابرس بلاک چین، دین ایگنمن، که معتقد نیست متاورس به روشی که VCها در حال حاضر سرمایه گذاری می کنند اتفاق بیفتد، درباره متاورس بحث کرد. بوترین روز شنبه توییت ایگنمن را به اشتراک گذاشت و با این ارزیابی موافقت کرد.

 

بوترین گفت:

متاورس قرار است اتفاق بیفتد، اما من فکر نمی‌کنم هیچ یک از تلاش‌های شرکتی موجود برای ایجاد عمدی متاورس به جایی برسد.

 

۲۴ ساعت بعد، توییت بوترین درباره متاورس به ۱۰,۰۰۰ لایک و به ۱,۵۰۰ بازتوییت نزدیک می شود.

 

یکی از بنیانگذاران اتریوم گفت:

ما هنوز واقعاً تعریف متاروس را نمی دانیم، هنوز خیلی زود است که بدانیم مردم واقعاً چه می خواهند. بنابراین هر چیزی که فیس‌بوک در حال حاضر ایجاد کند، خراب می شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا