خدمتی دیگر از صرافی کوین بیس

انتقالات تصادفی مبتنی بر اتریوم به کوین بیس اکنون در چند مرحله قابل بازیابی است. کوین بیس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در ایالات متحده، ابزار بازیابی دارایی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد بیش از ۴۰۰۰ توکن پشتیبانی نشده ERC-20 را که به اشتباه به صرافی ارسال شده اند بازیابی کنند.

 

در ازای پرداخت هزینه‌ای اندک، دارایی‌های پشتیبانی نشده را پس بگیرید

 

با توجه به پستی از کوین بیس، این ابزار فقط به یک شناسه تراکنش اتریوم نیاز دارد که در آن وجوه در کنار آدرس اشتباه کوین بیس که توکن‌ها به آن ارسال شده اند نمایان است. کلیدهای خصوصی کاربر در هیچ نقطه‌ای آشکار نمی‌شوند.‌

 

این شرکت گفت:

ما این کار را با استفاده از فناوری در انتظار ثبت اختراع انجام دادیم تا وجوه را مستقیماً از آدرس ورودی شما بدون پردازش وجوه از طریق زیرساخت تبادل متمرکز خود ارسال کنیم.

 

فقط توکن‌های انتخابی ERC-20 برای بازیابی در دسترس هستند، برخی از آنها شامل wETH ،TUSD و STETH هستند. هر دارایی واجد شرایط باید مراحل بررسی فهرست کوین بیس را طی کند.

 

به گفته کوین بیس، این اولین صرافی بزرگی است که امکان بازیابی توکن ERC-20 را در مقیاس بزرگ فراهم می‌کند، در حالی که امنیت آدرس‌های سپرده مشتریان خود را حفظ می‌کند. بایننس خدمات مشابهی را ارائه نمی‌کند، اگرچه ممکن است طبق وب‌سایت آن، اگر وجوه قابل توجهی را به دلیل نقل و انتقالات تصادفی از دست داده باشند، به‌صورت فردی به مشتریان کمک می‌کند.

 

درباره صرافی کوین بیس بیشتر بدانید.

 

کوین بیس افزود:

ما در حال تمرکز بر بهبود قابلیت استفاده برای ارائه خدمات بهتر و جلب اعتماد مشتریان خود هستیم. این سرویس هنوز در ژاپن و همچنین برای Coinbase Prime در دسترس نیست.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا