اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتالاخبار جهان

یکی دیگر از مدیران جنسیس کناره گیری کرد!

پس از کناره‌گیری مایکل مورو به عنوان مدیرعامل Genesis Global Trading، رئیس مشترک فروش و تجارت این شرکت کارگزاری کریپتو نیز از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

 

Matt Ballensweig از سمت خود در Genesis کناره‌گیری کرد

در روز چهارشنبه، ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲، Matt Ballensweig در یک تاپیک توییتری اعلام کرد که پس از بیش از پنج سال کار در شرکت جنسیس، از سمت خود به عنوان رئیس مشترک فروش و تجارت جنسیس کنار می‌رود.

 

در حالی که Ballensweig در حال انتقال مسئولیت‌های اصلی به برخی از همکارانی است که وظایف او را بر عهده خواهند گرفت، او به عنوان مشاور شرکت عمل می‌کند.

 

مدیر اجرایی جدا شده جنسیس همچنین با اشاره به اینکه در جامعه باقی خواهد ماند، افزود:

ماموریت من کمک به تسهیل چرخه بعدی رشد و پذیرش جریان اصلی از طریق تخصص خود در جریان سرمایه و اطلاعات، تجارت و وام دادن، بازدهی، سرمایه‌گذاری و ایجاد پل ارتباطی با سرمایه‌گذاران نهادی ارز دیجیتال است.

 

خروج بالنزویگ از جنسیس اندکی پس از کناره گیری مایکل مورو از سمت خود به عنوان مدیرعامل در ماه اوت صورت گرفت. در آن زمان، شرکت کارگزاری دستخوش تغییراتی در رهبری بود و Derar Islim سکان هدایت را در دست گرفت تا جایگزینی دائمی شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا