پیشرفت دیگری برای صنعت نفت برزیل

پتروبراس برابری قیمت واردات دلاری را برای سوخت در برزیل شکست

رئیس‌جمهور لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا اعلام کرد که پتروبراس، شرکت نفت دولتی برزیل، قیمت‌های برابری واردات مبتنی بر دلار آمریکا را زیر پا می‌گذارد و عملاً قیمت‌های سوخت و گازوئیل در این کشور را برزیلی می‌کند.

 

این اقدام که توسط لولا به عنوان پیروزی مردم شناخته شد، تخفیف‌هایی را در فروش عمده برای توزیع‌کنندگان اعمال می‌کند که بسته به ساختار هزینه مربوط، پس‌اندازی را به مشتریان در پمپ منتقل می‌کند.

 

ژان پل پراتس، رئیس پتروبراس اظهار داشت:

پتروبراس آزادی خود را در تعیین قیمت‌ها باز میابد. ما خود را از یک عامل واحد و انحصاری رها کردیم که برابری بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا