بازپس‌گیری ۷۰۰ میلیون دلار دیگر به نفع FTX

بر اساس شکایتی که این هفته در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه دلاور ارائه شده است، وکلای FTX به دنبال بازپس‌گیری ۷۰۰ میلیون دلار از K5 Global Technology، شرکت‌های تابعه آن و بنیانگذاران شرکت هستند. وکلای دادگستری ادعا می‌کنند که متهمان بدون انجام هیچ گونه بررسی لازم وجوه دریافت کرده اند و FTX ارزش معادل را به دست نیاورده است.

 

FTX اقدامات قانونی را برای جبران ۷۰۰ میلیون دلار سوء استفاده مشکوک از صندوق دنبال می‌کند

وکلای FTX به دنبال بازپس‌گیری ۷۰۰ میلیون دلار از وجوهی هستند که گفته می‌شود به K5 Global Technology ،SGN Albany Capital ،Mount Olympus Capital، و بنیانگذاران K5 Global ،به نام Michael Kives و Bryan Baum داده شده است. هدف وکلای دادگستری بازپس‌گیری وجوه از متهمان پس از گزارش‌هایی مبنی بر انتقال میلیون‌ها دلار به این شرکت‌ها و بنیانگذاران در تلاش برای جمع‌آوری نفوذ است.

 

وکلای دادگستری معتقدند که سم بنکمن فراید (SBF) یکی از بنیانگذاران FTX به دنبال استفاده از Kives و Baum برای اهداف شبکه بود. به گفته وکلای FTX، دو روز پس از Super Bowl، بنکمن فراید در مورد دسترسی به افراد مشهور و سیاستمداران پافشاری کرد و طبق گزارش‌ها اظهار داشت که او احتمالاً مرتبط‌ترین فردی است که من تا به حال ملاقات کرده ام. کیوز، دستیار سابق کلینتون‌ها، ظاهراً با افراد مشهور لیست A و ارتباطات برجسته مرتبط است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا