۵,۰۰۰ بیت کوین دیگر از Mt Gox بیدار شد!

هفته گذشته در مورد دو آدرس قدیمی بیت کوین ایجاد شده در سال ۲۰۱۳ گزارش دادیم که ۱۰,۰۰۱ بیت کوین را به کیف‌پول‌های دیگر ارسال می‌کرد. داده‌های تحلیلی نشان می‌دهد که بیت کوین‌ها با Mt Gox مرتبط بوده‌اند، تقریباً در همان زمان که صرافی در ژوئن ۲۰۱۱ هک شد.

 

داستان ۱۵,۰۰۱ بیت کوین مرتبط با هک Mt Gox

۵,۰۰۰ بیت کوین خواب دیگر از کیف‌پولی که در ۱۹ دسامبر ۲۰۱۳ ایجاد شده بود، در ۴ سپتامبر ۲۰۲۲ منتقل شد. این اقدام که توسط Btcparser.com کشف شد، پنج روز پس از انتقال ۱۰,۰۰۱ بیت کوین (BTC) از دو آدرس انجام شد. آدرس‌های بیت کوین تقریباً نه سال پیش در همان روز در سال ۲۰۱۳ ایجاد شدند. ۵,۰۰۰ بیت کوین ارسال شده در روز یکشنبه، ۴ سپتامبر ۲۰۲۲، تاریخچه‌ای مرموز دارند زیرا با صرافی بیت کوین Mt Gox که اکنون از بین رفته است، مرتبط هستند. صرافی در ژوئن ۲۰۱۱ هک شد.

 

چه بر سر صرافی Mt.Gox آمد؟

 

وقتی از ۱۰,۰۰۱ بیت کوین مرتبط با Mt Gox خبر دادیم، هیاهوی زیادی در مورد حرکت سکه‌ها وجود نداشت. با این حال، جوسلین یانگ، خبرنگار Coindesk، این وضعیت را با یک مهندس داده در Coin Metrics در میان گذاشت. این مهندس گفت که بیت کوین‌های سال ۲۰۱۳ ممکن است با یک آدرس ذخیره‌سازی سرد Kraken قدیمی، یک معامله Kraken OTC یا یک کاربر Kraken مرتبط باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا