Andreessen Horowitz در وضعیت مالی سالمی قرار دارد

Andreessen Horowitz (a16z) علیرغم تعمیق زمستان ارزهای دیجیتال هنوز در وضعیت مالی سالمی قرار دارد. شریک عمومی شرکت کریس دیکسون این جزئیات را فاش کرده است.

 

Andreessen Horowitz هنوز میلیاردها دلار برای سرمایه‌گذاری در کریپتو و Web3 دارد

به گفته کریس دیکسون، بنیانگذار صندوق رمزنگاری Andreessen Horowitz، بیشتر سرمایه در جدیدترین صندوق هنوز به کار گرفته نشده است.

 

در ماه می، a16z یک صندوق سرمایه‌گذاری ۴.۵ میلیارد دلاری برای استارت‌آپ‌های web3، کریپتو و بلاکچین اعلام کرد. دیکسون در سخنرانی در پادکست The Block در ۱۹ دسامبر گفت که آنها کمتر از ۵۰٪ را مستقر کرده اند، بنابراین اکثر جمع‌آوری کمک‌های مالی اخیر باقی مانده است.

 

این شرکت سرمایه‌گذاری دارای یک سبد کریپتویی فعال متشکل از ۵۰ شرکت است و همچنان مشتاق است سرمایه‌گذاری‌های خود را در این بخش گسترش دهد.

 

علاوه بر این، این شرکت پس از راه‌اندازی اولین صندوق کریپتویی خود در سال ۲۰۱۸، در مجموع ۷.۶ میلیارد دلار برای صنعت جذب کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا