ماژول تجزیه و تحلیل Anchain Web3 در Elrond فعال می شود

Elrond، یک پلت فرم قراردادهای هوشمند با کارایی بالا، شفافیت و انطباق با مقررات خود را با ادغام یکی از قدرتمندترین ابزارهای تجزیه و تحلیل Web3 ارتقا می دهد.

 

شبکه الروند ابزار Anchain را برای تجزیه و تحلیل Web3 ادغام می کند

طبق اعلام رسمی تیم Elrond ، یک پلتفرم قراردادهای هوشمند نسل جدید برای dApps و DeFis، با Anchain.AI، یک پلتفرم تحلیلی مبتنی بر بلاکچین، وارد همکاری شده است.

یعنی ابزارهای تحلیلی Anchain بر روی پلتفرم الروند مستقر شدند. موانع شفافیت و انطباق با مقررات خود را از بین می برد.

وقتی صحبت از شفافیت و انطباق با مقررات به میان می‌آید، ابزارهای Anchain سخت‌ترین الزامات مؤسسات مالی بزرگ مانند SEC (کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده)، نهادهای دولتی و سازمان‌های نظارتی، مبادلات دارایی دیجیتال و سایر مؤسسات Web2 و Web3 را برآورده می‌کنند.

بنیامین مینکو، مدیر عامل شبکه الروند، تاکید می کند که شرکت او متعهد به بالاترین استانداردهای انطباق با مقررات موجود برای یک استارت آپ ارز دیجیتال است:

ما در حال برداشتن گام های تعیین کننده برای ادغام فناوری بلاک چین در سیستم مالی جهانی هستیم. موسسات مالی بین‌المللی و اقتصادهای ملی می‌توانند با استفاده از معماری مقیاس‌پذیر ما فعالیت و همکاری کنند. بنابراین ضروری است که آنها به بالاترین سطوح انطباق و جلوگیری از تقلب دسترسی داشته باشند. Anchain.AI یک توانمندساز بزرگ در این زمینه است.

الروند به طور گسترده انطباق مقرراتی خود را پیش می برد

ویکتور فانگ، دکتری. و مدیر عامل AnChain.AI، مطمئن است که محصولات شرکت او در این مرحله از توسعه صنعت ضروری هستند، زیرا تنظیم‌کننده‌ها در تلاش برای درک ارز دیجیتال هستند:

ما در نقطه عطفی هستیم که شرکت ها و دولت ها به سرعت متوجه می شوند که فناوری بلاک چین برای افزایش کارایی و رشد پایدار ضروری شده است. مجموعه Anchain.AI نسل بعدی Web3 Analytics فناوری امیدوارکننده الروند را تکمیل می‌کند و به آن برتری مهمی می‌دهد که آن را قادر می‌سازد تا هجوم تقاضای سازمانی جدید را برآورده کند.

الروند پس از یک سری مشارکت های مهم، مجوز پول الکترونیکی، مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) و توانایی صدور کارت های نقدی در منطقه اقتصادی اروپا (EEA) را به دست آورد.

همچنین، با مشارکت اخیر MEXC Global، بلاکچین الروند خدمات خود را در ۲۰۰ کشور در سراسر جهان در دسترس قرار داد.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا