نگاهی عمیق به مخالفت بایننس با TRO

بایننس روز دوشنبه به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (TRO) پاسخ داد و به دادگاه اطمینان داد که هیچ خطری برای دارایی‌های مشتری وجود ندارد. تیم حقوقی صرافی مفهوم اضطراری را رد کرد و ادعا کرد که توسط SEC برای اهداف خود ساخته شده است.

 

بایننس به پیشنهاد TRO SEC، زمان‌بندی سوالات و فوریت پاسخ می‌دهد

تقریباً یک هفته پیش، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اقدامی برای جلب موافقت دادگاه به منظور مسدود کردن دارایی‌های Binance US، شرکت تابعه ایالات متحده بایننس انجام داد. هدف SEC از تشکیل یک دستور منع موقت، حفاظت از دارایی‌های مشتری، همانطور که در درخواست آنها ذکر شده بود، بود. با این حال، بایننس در ۱۲ ژوئن با مخالفت با درخواست TRO پاسخ داد و اظهار داشت که هیچ وضعیت اضطراری وجود ندارد و دارایی‌های مشتری امن است.

 

به گفته تیم حقوقی بایننس، اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار از نقض مقررات بایننس و ارائه خدمات آزادانه آن به مشتریان ایالات متحده برای مدت طولانی آگاه بوده است، آنها می‌پرسند که چرا SEC اجازه داد این پلتفرم‌ها به اندازه فعلی خود رشد کنند، در صورتی که همیشه غیرقانونی بودند؟ علاوه بر این، وکلا بر این واقعیت تأکید می‌کنند که SEC روز بعد شکایتی علیه Coinbase تنظیم کرد و آنها را بر آن داشت تا اصرار کنند که SEC پاسخ رضایت‌بخشی به سؤال اساسی چرا اکنون؟ ارائه کند. وکلای دادگستری قاطعانه استدلال می‌کنند که درخواست برای منع موقت غیر موجه و نامناسب است، زیرا آنها آن را مبتنی بر نگرانی‌های بی‌اساس و ذهنی کارکنان SEC می‌دانند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا