فیلتر پیشرفته‌ای برای اکتشاف بلاکچین اتریوم

در ۲ ژوئن ۲۰۲۳، پورتال وب کاوشگر و بینش بلاکچین اتریوم، Etherscan، ویژگی جدیدی را منتشر کرد که به کاربران اجازه می‌دهد جستجوهای تراکنش خود را با فیلترها اصلاح کنند. کارآگاهان، محققان و محققین Onchain اکنون می‌توانند نتایج را در یک نمای واحد با استفاده از انواع فیلترهای جدید محدود کنند.

 

Etherscan ابزار فیلترینگ پیشرفته را معرفی می‌کند

کاربران اکنون می‌توانند با انتشار به‌روزرسانی فیلتر جدید Etherscan، اکوسیستم و فعالیت بلاکچین اتریوم را به شیوه‌ای متفاوت کاوش کنند. نسخه جدید که به عنوان فیلتر پیشرفته شناخته می‌شود، کاربران را قادر می‌سازد تا جستجوهای بلاکچین را با استفاده از معیارهای خاص اصلاح کنند.

 

در حساب توییتر این تیم آمده است:

فیلتر پیشرفته به شما امکان می‌دهد انواع تراکنش‌ها را در یک نمای واحد تجزیه و تحلیل کنید. بر اساس نوع تراکنش، نام عملکرد، مدت زمان، مبالغ، دارایی‌ها و…

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا