Amy، ربات هوش مصنوعی Crypto.com

امسال، جهان شاهد افزایش محبوبیت نرم افزار هوش مصنوعی (AI) با تعداد زیادی از پلتفرم‌های پیشرفته مانند Chatgpt ،DALL-E ،Stable Diffusion و سایر ابزارهای نوآورانه مانند Midjourney بوده است. در میان این انقلاب تکنولوژیکی، کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com اخیراً میزبان یک بحث AMA بود که در آن آخرین پیشنهاد صرافی، یک دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی به نام امی را معرفی کرد.

 

آموزش کریپتو با امی، آخرین پیشنهاد هوش مصنوعی Crypto.com، با تکنولوژی بالا پیش می‌رود

چت ربات جدید Crypto.com، به نام Amy، برای کمک به کاربران در تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صنعت کریپتو طراحی شده است و اطلاعات مربوط به دارایی‌ها و پروژه‌های کریپتویی مختلف را در اختیار آنها قرار می‌دهد. با قابلیت‌های هوش مصنوعی، امی می‌تواند اطلاعات تقریباً هم‌زمان را در مورد آخرین پیشرفت‌ها در دنیای کریپتو و همچنین بینش‌هایی درباره رویدادهای تاریخی که صنعت را شکل داده‌اند، به کاربران ارائه دهد. از فناوری بلاکچین گرفته تا فهرست‌بندی قیمت، این شرکت می‌گوید امی در تمام جنبه‌های چشم‌انداز ارزهای دیجیتال به خوبی آشناست و آن را به منبعی برای هر کسی که به دنبال گسترش دانش خود در این زمینه است تبدیل می‌کند.

 

این شرکت اعلام کرد که Amy بر اساس ChatGPT از OpenAI است، اما Amy به طور خاص برای اطلاعات ارزهای دیجیتال و بلاکچین طراحی شده است. در حال حاضر، Crypto.com ربات Amy را به‌عنوان آزمایشی در مرحله بتا راه‌اندازی کرده است و کاربران منتخبی که از حساب crypto.com/price استفاده می‌کنند، اجازه دسترسی به چت ربات مجهز به هوش مصنوعی را خواهند داشت.

 

این شرکت فاش کرد:

دسترسی به Amy به طور پیوسته برای کاربران بیشتری از Crypto.com در هفته‌های آینده افزایش خواهد یافت.

 

Crypto.com همچنین امی را با تجربیات اضافی Crypto.com در طول زمان، از جمله در برنامه Crypto.com آشنا می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا