قوانین کریپتویی گیج‌کننده آمریکا به نفع اروپاست

برد گارلینگ‌هاوس گفت که مقررات گیج‌کننده کریپتویی ایالات متحده، شرکت‌هایی مانند ریپل را مجبور کرده است که سرمایه‌گذاری در خارج از کشور را در نظر بگیرند و اروپا یک منفعت قابل توجه از این سردرگمی برده است. مدیرعامل Ripple پیشنهاد کرد که ایالات متحده باید از کشورهایی مانند بریتانیا و سنگاپور که نحوه تنظیم مقررات کریپتویی را روشن کرده‌اند، الگوبرداری کند.

 

شرکت‌های کریپتویی به دنبال محدود کردن قرار گرفتن در معرض مشتریان و شرکت‌های آمریکایی هستند

به گفته برد گارلینگ‌هاوس، مدیر عامل شرکت بلاکچین ریپل، اروپا از سردرگمی در صنعت کریپتو ایالات متحده که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به وجود آمده است، منفعت قابل توجهی بوده است. این سردرگمی به نوبه خود شرکت‌های کریپتویی را مجبور به سرمایه‌گذاری در خارج از ایالات متحده کرده است.

 

در مصاحبه‌ای با CNBC، گارلینگ هاوس که شرکتش استارتاپ کریپتو سوئیسی متاکو را در ۱۷ می خریداری کرد، هشدار داد که سرکوب SEC به این معنی است که شرکت او تلاش خواهد کرد معاملات خود را با شرکت‌ها و شهروندان آمریکایی محدود کند.

 

گارلینگ‌هاوس گفت:

سرکوب SEC متأسفانه شرکت‌هایی مانند ریپل را تشویق کرده است تا در خارج از ایالات متحده سرمایه‌گذاری بیشتری کنند. حدود ۹۵ درصد از مشتریان ما غیرآمریکایی هستند و امسال بیشتر استخدام‌های ما به همین دلایل غیرآمریکایی خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا