اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

رواج خیانت مالی در زوج‌های آمریکایی!

نظرسنجی اخیر نشان داده است که از هر پنج آمریکایی دو نفر در روابط متعهد به مخفی کردن خرید ارز دیجیتال از شریک زندگی خود اعتراف کرده اند. شرکای متقلب رمزنگاری بر این باورند که افشای خرید به روابط آنها آسیب می رساند!

 

دلایل عدم افشای خرید

نظرسنجی Circuit که به دنبال تعیین میزان خیانت مالی در میان آمریکایی‌ها بود، نشان داد که از هر پنج پاسخ‌دهنده، دو نفر خریدهای ارزهای دیجیتال را از شریک زندگی خود پنهان کرده‌اند. بر اساس یافته های نظرسنجی، پاسخ دهندگانی که به پنهان کردن خریدهای رمزنگاری شده از شرکا اعتراف کردند، معتقدند افشای چنین خریدهایی به روابط آنها آسیب می رساند!

همانطور که در یک پست که یافته‌های نظرسنجی را خلاصه می‌کند، اشاره شد:

شرکای آمریکایی در روابط متعهد اغلب در افشای برخی خریدها شکست می‌خورند، زیرا احساس می‌کنند این خریدها یا بی‌اهمیت هستند یا به تجارت شریکشان مربوط نمی‌شوند.

 

این پست خاطرنشان می کند:

والدین بیشتر از آنهایی که فرزند ندارند خریدهای خود را از شریک زندگی خود پنهان می کنند. خجالت یا ترس از قضاوت شدن از دیگر دلایلی است که باعث می شود آمریکایی ها خریدهای خاصی را پنهان کنند.

 

علاوه بر پنهان کردن خرید ارزهای دیجیتال، این نظرسنجی نشان داد که شرکای آمریکایی در مورد ۹ خرید مخفی دیگر نیز ناکام هستند. این خریدها از اسباب بازی های بزرگسالان و پورنوگرافی تا تحویل غذا و مواد غذایی را شامل می شود.

 

عواقب دروغگویی

اگرچه پاسخ دهندگان دلایل خود را برای انتخاب مخفیانه خرید کردن دارند ولی این پست هشدار می دهد که دروغ گفتن در مورد مسائل مالی می تواند منجر به بی اعتمادی، بدهی، دعوا و مشکلات روابط شود. بنابراین، برای به حداقل رساندن خطر، گفته می شود که آمریکایی ها از تاکتیک های مختلفی برای جلوگیری از کشف خریدهای مخفیانه خود استفاده می کنند.

 

یکی از این تاکتیک‌ها که ظاهراً توسط ۳۸.۹ درصد از پاسخ‌دهندگان برای جلوگیری از کشف یک خرید مخفیانه توسط شریک خود استفاده شده است، باز کردن یک کارت اعتباری مخفی است. در موارد دیگر، پاسخ دهندگان گفتند که از خدمات تحویل درخواست می کنند تا خرید را پنهان کنند. بر اساس یافته‌های مطالعه، حدود ۴۱.۱ درصد از مردان از خدمات تحویل خواسته بودند تا خرید خود را مخفی کنند، در حالی که ۳۴ درصد از زنان همین کار را انجام دادند.

 

از سوی دیگر، این نظرسنجی نشان داد که از هر ۳ زن، ۱ نفر دقیقاً قبل از زایمان، راننده را رهگیری کرده است. از هر ۴ مرد فقط ۱ نفر به انجام همین کار اعتراف کرده است.

 

بر اساس یافته‌های نظرسنجی، مؤثرترین روشی که آمریکایی‌ها برای پنهان کردن خریدها استفاده می‌کنند، پاک کردن سابقه مرور است. حدود ۴۵.۷ درصد از پاسخ دهندگان به استفاده از این روش اعتراف کردند. درخواست های تحویل ویژه موثرترین روش بعدی است که توسط شرکای تقلب استفاده می شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا