خودپرداز کریپتویی بیت کوین آمریکا جریمه شد

به گفته دپارتمان بانکداری کانکتیکات، کمیسیونر خورخه پرز فاش کرد که رگولاتور با دستگاه باجه خودکار کریپتویی (ATM) و اپراتور کیوسک بیت کوین آمریکا به توافق رسیده است. به عنوان بخشی از تسویه‌حساب، بیت کوین آمریکا ۸۶,۰۰۰ دلار به عنوان جبران خسارت پرداخت خواهد کرد و شرکت ملزم به توقف فعالیت در کانکتیکات خواهد بود.

 

اپراتور خودپرداز رمزارز بیت کوین آمریکا با تنظیم‌کننده کانکتیکات تسویه‌حساب می‌کند

سال ۲۰۲۳ یک سال چالش برانگیز برای صنعت خودپرداز ارزهای دیجیتال بوده است. جنرال بایت، یک سازنده برجسته خودپرداز، با هک مواجه شد که منجر به ضرر ۱.۵ میلیون دلاری شد. علاوه بر این، دستگاه‌های خودپرداز ارزهای دیجیتال در سراسر ایالات متحده به سرعت در حال تعطیل شدن هستند.

 

در ماه فوریه، بریتانیا سرکوب اپراتورهای خودپرداز کریپتو را آغاز کرد و حملاتی را در سایت‌های مختلف انجام داد. اعمال قانون بر اپراتورهای غیرمجاز خودپردازهای کریپتویی توسط بریتانیا در ماه بعد بیشتر شد.

 

دپارتمان بانکداری کانکتیکات اخیراً اعلام کرد که بیت کوین آمریکا تجارت خودپردازهای کریپتویی خود را در این ایالت متوقف خواهد کرد. به گفته رگولاتور بانکی، چهار مصرف‌کننده در کانکتیکات ظاهراً از طریق استفاده از این کیوسک‌ها، ده‌ها هزار دلار پول از دست داده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا