آمریکا در بحبوحه بحران بدهی ورشکسته شده است

رابرت کیوساکی، نویسنده پدر پولدار، پدر فقیر، می‌گوید که آمریکا ورشکسته شده است زیرا قانونگذاران درگیر مذاکرات طولانی بر سر سقف بدهی هستند. او گفت بدهی‌های تامین‌نشده به‌عنوان تأمین اجتماعی بیش از ۲۵۰ تریلیون دلار است زیرا ایالات متحده با احتمال نکول بدهی‌های خود مواجه است.

 

رابرت کیوساکی در مورد بحران بدهی ایالات متحده

نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی، دیدگاه خود را در مورد بحران بدهی ایالات متحده و مذاکرات طولانی پیرامون سقف بدهی به اشتراک گذاشته است.

 

پدر پولدار پدر فقیر کتابی است که در سال ۱۹۹۷ توسط کیوساکی و شارون لچتر نوشته شده است. بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از ۳۲ میلیون نسخه از این کتاب به بیش از ۵۱ زبان در بیش از ۱۰۹ کشور فروخته شده است.

 

کیوساکی روز چهارشنبه در توییتی نوشت:

سیاستمداران در حال بحث در مورد افزایش ۳۰ تریلیون دلار بدهی ایالات متحده هستند.

 

وی افزود:

حقایق عبارتند از: ایالات متحده ورشکسته است. بدهی‌های بدون بودجه به عنوان تامین اجتماعی بیش از ۲۵۰ تریلیون دلار است و …

 

او سپس توصیه همیشگی خود را برای خرید طلا، نقره و بیت کوین تکرار کرد. نویسنده مشهور قبلاً توضیح داد که این سه سرمایه‌گذاری بهترین برای زمان‌های ناپایدار هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا