آمریکا تحریم‌ها علیه روسیه را گسترش داد

ایالات متحده تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه در هماهنگی با گروه ۷ و سایر شرکای بین‌المللی اعمال کرده است. از جمله این اهداف می‌توان به کانال‌هایی اشاره کرد که روسیه برای دستیابی به فناوری حیاتی استفاده می‌کند، قابلیت‌های استخراج انرژی در آینده و بخش خدمات مالی روسیه. جنت یلن، وزیر خزانه‌داری آمریکا می‌گوید ما همچنین تلاش‌های خود را برای قطع تلاش‌های روسیه برای دور زدن تحریم‌ها پیش می‌بریم.

 

ایالات متحده تحریم‌های جدیدی را علیه روسیه در هماهنگی با G7 و سایر شرکای بین‌المللی اعمال می‌کند

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده در حال تقویت تحریم‌های جهانی بی‌سابقه و سایر اقدامات محدودکننده اقتصادی علیه روسیه با هماهنگی گروه ۷ و دیگر شرکای بین‌المللی است. این بیانیه با عنوان With over 300 sanctions, U.S. targets Russia’s circumvention and evasion, military-industrial supply chains, and future energy revenues، پس از نشست گروه هفت (G7) روز جمعه در هیروشیمای ژاپن که جو بایدن، رئیس‌جمهور این کشور در آن شرکت کرد، ارائه شد.

 

این اطلاعیه توضیح می‌دهد که دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) در حال اجرای تعهدات جدید در اجلاس سران G7 برای پاسخگویی روسیه به جنگش است.

 

تحریم‌های OFAC بر ۲۲ فرد و ۱۰۴ نهاد، با نقاط تماس در بیش از ۲۰ کشور یا حوزه قضایی، کسانی را هدف قرار می‌دهد که سعی در دور زدن تحریم‌ها و سایر اقدامات اقتصادی علیه روسیه دارند، کانال‌هایی که روسیه برای دستیابی به فناوری حیاتی استفاده می‌کند، توانایی‌های استخراج انرژی در آینده و بخش خدمات مالی روسیه.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا