کمک مالی ۳۰۰ میلیون دلاری Amber Group

Amber Group، یک پلتفرم ارز دیجیتال با حمایت شرکت سرمایه‌گذاری سنگاپوری Temasek، یک دور سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری را تکمیل کرد. این پول بین مشتریانی که از سقوط FTX آسیب دیده اند توزیع می‌شود. این شرکت که به دلیل ادامه بازار نزولی مجبور به مقابله با مشکلات شدید بود، اخیراً بورس سنگاپور، Sparrow Holdings را خریداری کرد.

 

تلاش برای جبران خسارت قربانیان

همانطور که در توییتر اعلام شد، جمع‌آوری کمک‌های مالی سری C توسط Fenbushi Capital US رهبری شد. Amber Group گفت که این اقدام نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به عملیات شرکت و تعهد به همکاری با پلتفرم علیرغم مشکلات اخیر آن است.

 

پلتفرم اعلام کرد:

به عنوان بخشی از آینده، سازگاری و محافظت از مشتریان خود در این محیط بازار چالش برانگیز برای ما مهم است.

 

همانطور که قبلاً فاش شد، Amber Group در معرض FTX یا Alameda Research قرار نداشت. از سوی دیگر، در صرافی ورشکسته شرکت‌کننده فعال معاملاتی بوده است.

 

وجوه حاصل از آخرین دور تأمین مالی به مشتریانی می‌رسد که به دلیل سقوط FTX در محصولات پلتفرم ضرر کرده اند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا