اخبار متاورس

گروه Amber به Metaverses گسترش می یابد

Amber Group، غول ارزهای دیجیتال پشت پلتفرم های مختلف B2B و B2C برای خدمات بلاک چین، مرحله بعدی گسترش خود را در بخش Metaverses اعلام کرد.

گروه کهربا Openverse را معرفی می کند، یک نقطه پایانی یک مرحله ای برای صحنه Metaverses
طبق اعلام رسمی که توسط تیم Amber Group، یک اکوسیستم ارزهای دیجیتال چند محصولی به اشتراک گذاشته شده است، قرار است Openverse، پلتفرم نسل جدید Metaverse را رونمایی کند.

راه اندازی آینده اوج تخصص گروه Amber در ساخت زیرساخت BaaS برای پروژه های رمزنگاری پیشرفته خواهد بود. از نظر فنی، قرار است ابزارهای Web3 را برای هنرمندان Web2 معرفی کند و زیرساخت Metaverse را برای عموم مردم بیشتر نمایان کند.

تجربه سازنده در Openverse «خارج از جعبه» خواهد بود: این تجربه قرار است مجموعه کاملی از زیرساخت‌های خلاقانه و دیجیتالی را برای سازندگان، مارک‌ها و کسب‌وکارها ارائه دهد.

مدیر اجرایی گروه آمبر، مایکل وو، مطمئن است که انتشار Openverse برای ساده‌سازی تجربه توسعه‌دهندگان در بخش Metaverse بسیار مهم خواهد بود:

دارایی های دیجیتال اولین گام در تحقق آینده ای غیرمتمرکز است که در آن افراد قدرت ایجاد و ارتباط با جوامع آنلاین را پیدا می کنند و تجربه های دیجیتال جدید را باز می کنند. در حالی که علاقه زیادی به متاورز وجود داشته است، تا حد زیادی مفهومی باقی مانده است. با Openverse، ما در حال برداشتن گامی محکم در جهت ایجاد این واقعیت دیجیتال برای همه هستیم. Openverse با پشتوانه تخصص و مشارکت ما در اکوسیستم دارایی های دیجیتال، در خط مقدم قرار دادن مشاغل و جوامع در فرا جهان قرار دارد و پتانسیل واقعی عدم تمرکز را باز می کند.

اکوسیستم انواع خدمات مالی دیجیتال زیر چتر واحد
اکوسیستم جدید ابزارهای غنی از ویژگی های محصولات خود گروه آمبر را ادغام می کند: موتور غوطه ور، فناوری رندر سه بعدی و غیره.

از اولین عرضه‌هایش، Openverse گروه Amber برای پلتفرم‌های دسکتاپ، موبایل و VR در دسترس خواهد بود. این کار فرصت‌های بی‌نظیری مانند تعامل بی‌درنگ با محتوا و استفاده از NFT‌های درون‌برنامه را باز می‌کند.

همچنین، Openverse به طور بومی از WhaleFin، یک پلتفرم DeFi توسط Amber Group پشتیبانی می‌کند تا از عملیات کارآمد منابع و انتقال مستقیم همتا به همتا اطمینان حاصل کند.

مدیر اجرایی Openverse، Jo Xu، از مجموعه خدماتی که پلتفرم جدید با آن عرضه می شود هیجان زده است:

ما هیجان زده هستیم که Openverse را راه اندازی کنیم و در چند ماه آینده امکانات متاورس را به واقعیت تبدیل کنیم. همانطور که دروازه ای را برای همه افراد ایجاد می کنیم تا با هم به فراجهان سفر کنند، همچنین در حال ایجاد مجموعه ای قوی از مشارکت با استودیوهای بازی، مارک های ورزشی، هنرمندان دیجیتال و سازندگان هستیم تا شکاف بین اقتصاد فیزیکی و مجازی را پر کنیم. این نه تنها کاربران Web2 بیشتری را تشویق می‌کند تا به دنیای متاورس مهاجرت کنند، بلکه نویدبخش عصر جدیدی برای دارایی‌های دیجیتال در سراسر جهان خواهد بود.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا