آلت کوین‌ها از مقررات آتی آسیب می‌بینند!

Benjamin Cowen، تحلیلگر محبوب رمزارزها، می‌گوید که انتظار دارد قیمت آلت‌کوین‌ها در مواجهه با مقررات قریب‌الوقوع در صنعت کاهش قابل توجهی داشته باشد. وی در یک مصاحبه جدید در Digital Asset News گفت که تنظیم‌کننده‌ها می‌توانند فضای ارزهای دیجیتال را مورد توجه قرار دهند و به طور بالقوه به مسائلی مانند مصرف انرژی بلاکچین‌های اثبات کار یا اینکه آیا آلتکوین‌های خاص اوراق بهادار ثبت نشده هستند یا خیر بپردازند.

 

ریزشی دیگر در بازار ارز‌های دیجیتال!؟

هفته گذشته، گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اشاره کرد که اتریوم (ETH) می‌تواند پس از انتقال پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو به اثبات سهام، اوراق بهادار ثبت نشده در نظر گرفته شود.

 

Benjamin Cowen گفت من فکر می‌کنم که قیمت آلت‌کوین‌ها باید کاهش یابد. نه تنها با توجه به دلار آمریکا، بلکه با توجه به قیمت بیت کوین نیز باید کاهش یابند و فکر می‌کنم روایتی که به آن دامن می‌زند، نگرانی‌های نظارتی برای بازار آلت کوین‌ها خواهد بود. چنین وضعیتی می‌تواند مشکلاتی را در مورد اینکه آیا این دارایی‌ها می‌توانند در صرافی‌های رمزنگاری لیست شوند یا نه، ایجاد کند.

 

ما باید در نظر بگیریم که اگر آلت کوین‌ها به عنوان اوراق بهادار در نظر گرفته شوند، لزوما چیز بدی نیست. ما همیشه با سهام معامله می‌کنیم و سهام‌ها اوراق بهادار هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا