شرایط تقریباً عالی برای بازار صعودی نقره

قیمت نقره در هفته گذشته ۲.۸۵ درصد در برابر دلار آمریکا کاهش یافت. با این حال، با نگاهی گسترده‌تر، این فلز گرانبها در سال جاری دستاوردهای قابل توجهی داشته است. طی شش ماه گذشته، نقره در برابر دلار آمریکا بیش از ۲۹ درصد افزایش داشته است و تا ۲۲ آپریل ۲۰۲۳، در حدود ۲۵.۰۸ دلار در هر اونس بود. تحلیلگران سیتی اخیرا پیش‌بینی کردند که قیمت نقره می‌تواند در سال جاری به ۳۰ دلار در هر اونس افزایش یابد و به شرایط تقریباً عالی برای بازار صعودی مداوم در بازارهای نقره اشاره کردند.

 

تحلیلگران پتانسیل رشد بازار نقره را می‌بینند

اگرچه نقره اخیراً کاهش یافته است، اما این فلز گرانبها در سال ۲۰۲۳ رشد قابل توجهی داشته است. هفته گذشته، تحلیلگران سیتی به رهبری ماکسیمیلیان لیتون به نویسنده فوربس، جاناتان پونچیانو گفتند که دلار آمریکا هنوز جا برای تضعیف دارد. در یادداشت اخیر، تحلیلگران لیتون و سیتی اظهار داشتند که فلزات گرانبها، به ویژه نقره، شرایط تقریباً عالی برای بازار صعودی جاری دارند. آنها همچنین پیش‌بینی کردند که نقره می‌تواند در ماه‌های آینده با ۱۸ درصد افزایش به حدود ۳۰ دلار در هر اونس برسد.

 

علاوه بر این، تحلیلگران سیتی به احتمال متمایز ۳۴ دلار در هر اونس در ۶ تا ۱۲ ماه اشاره کردند. در زمان‌های اخیر، چندین محقق بازار و پیش‌بینی‌کننده اقتصادی سالی صعودی را برای نقره پیش‌بینی کرده‌اند. علیرغم کاهش اندک در این هفته، کریستوفر لوئیس، تحلیلگر Fxempire، روز پنجشنبه تاکید کرد که اگر بخواهیم بالاترین قیمت اخیر را کاهش دهیم، می‌توانیم به سطح ۲۷ دلار برویم که این نیز مهم بوده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا