اخبار آلت‌کوین‌ها

تقریباً ۱۰۰٪ از کاربران Luna طرح هم‌بنیانگذار Terra را رد می‌کنند

با توجه به صفحه رای گیری، ۹۲ درصد از کل رای دهندگان اظهار داشتند که مایل به راه‌اندازی شبکه دیگری توسط همان تیم نیستند. در مجموع، ۶۰۳۱ رای در زمان مطبوعات ارائه شد که تنها ۸ درصد از رای دهندگان تا حدودی با پیشنهاد جدید ارائه شده موافق بودند.

Do Kwon قبلاً تمام جزئیات را با انجمن به اشتراک گذاشته است. این طرح شامل ایجاد یک زنجیره جدید Terra بدون استیبل کوین الگوریتمی بود. زنجیره «قدیمی» محصور می‌شود و به‌عنوان «کلاسیک» علامت‌گذاری می‌شود، در حالی که زنجیره جدید نامی را که همه می‌دانند به خود می‌گیرد.

 

همه استیکرهای لونا کلاسیک یک ایردراپ توکن لونا جدید دریافت خواهند کرد. دارندگان UST واجد شرایط سوآپ استیبل کوین های خود با یک توکن جدید خواهند بود. کیف پول پایه Terra از لیست سفید حذف خواهد شد که نسخه جدیدی از زنجیره متعلق به جامعه Terra را ایجاد می کند.

 

مربوط

رکورد ۱۲.۶ میلیارد سوزاندن توسط ارتش شیب در ۲۴ ساعت گذشته. بر اساس این پست، بخش عمده ای از توزیع توکن به باند اضطراری توسعه دهندگان Terra dapp اختصاص داده خواهد شد که باید به پایه ای برای علاقه بلندمدت به پروژه تبدیل شود. این شبکه شامل ۷ درصد پاداش است.

در حالی که رای جامعه نشان می دهد که اکثریت سرمایه گذاران موافق چنین تغییر اساسی نیستند، رای گیری رسمی حکومت ممکن است نتایج کاملا متفاوتی داشته باشد زیرا مجموعه بزرگتری از رای دهندگان را شامل می شود.

در زمان انتشار، لونا در حدود ۰.۰۰۰۱ دلار معامله می شود در حالی که بیش از ۱ میلیارد دلار ارزش بازار دارد. استیبل کوین UST در حدود ۰.۱ دلار است و به احتمال زیاد اگر هیچ حمایتی از LFG یا منابع دیگر برنامه ریزی نشود، به ۱ دلار بازمی گردد.
امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا