Alibaba Cloud برای استقرار متاورس در Avalanche

Cloudverse برای میلیون‌ها مشتری ابری علی بابا و میلیاردها کاربر در سراسر جهان در دسترس است. Alibaba Cloud، زیرمجموعه‌ای از غول تجارت الکترونیک چینی Alibaba، به همراه Avalanche یک سکوی راه‌اندازی برای کسب و کارها ساخته اند تا متاورس را در بلاکچین لایه ۱ مستقر کنند. این پلتفرم که Cloudverse نامیده می‌شود، به‌عنوان یک راه‌حل یک‌جا و سرتاسر برای کسب‌وکارها طراحی شده است تا به راحتی فضای متاورس خود را سفارشی‌سازی، راه‌اندازی و حفظ کنند و در نتیجه ابعاد جدیدی را برای جذب مشتریان ایجاد کنند.

 

لانچ پد ابری متاورس علی بابا

طبق پست وبلاگ رسمی، همه عناصر بلاکچین در پیشنهاد جدید، مانند زمین دیجیتال، پوشیدنی‌ها و سایر دارایی‌های دیجیتال، بر روی Avalanche ساخته شده‌اند.

 

وظیفه Alibaba Cloud ارائه زیرساخت‌های ابری مقیاس‌پذیر، بسیار کارآمد و ایمن، از جمله محاسبات، ذخیره‌سازی، پایگاه داده و شبکه و پلتفرم‌های عملیات اطلاعاتی است. از سوی دیگر، Avalanche به همراه شریک سومی به نام MUA DAO بر ارائه راهکارهایی برای ساخت فضاهای متاورس تمرکز خواهند کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا