وثیقه الکس ماشینسکی ۴۰ میلیون دلار تعیین شد

درست قبل از اینکه وام‌دهنده کریپتوی منحل شده سلسیوس توسط سه تنظیم‌کننده فدرال ایالات متحده، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون تجارت فدرال (FTC) متهم شود، مدیرعامل سابق آن، الکساندر ماشینسکی، روز پنجشنبه به اتهام کلاهبرداری دستگیر شد. یک قاضی آمریکایی وثیقه ماشینسکی را ۴۰ میلیون دلار تعیین کرده و او را از سفر منع کرده است.

 

اتهامات کلاهبرداری منجر به وثیقه ۴۰ میلیون دلاری برای مدیرعامل سابق سلسیوس، ماشینسکی شد

الکساندر ماشینسکی، بنیانگذار و مدیر عامل سابق سلسیوس، روز پنجشنبه در نیویورک دستگیر و به کلاهبرداری متهم شد. تیم حقوقی ماشینسکی گفت که او به شدت این اتهامات را رد می‌کند و اتهامات را بی‌اساس توصیف می‌کند.

 

جاناتان اورینگ، وکیل دادگستری در ایمیلی به واشینگتن پست گفت:

ماشینسکی به شدت اتهامات مطرح شده امروز را رد می‌کند.

 

وثیقه ماشینسکی ۴۰ میلیون دلار تعیین شد و طبق توافقنامه وثیقه وی از ترک منطقه جنوبی نیویورک منع شده است. ماشینسکی به همراه همسرش در منهتن زندگی می‌کند، همسرش قرارداد وثیقه‌اش را به همراه یک همکار ناشناس امضا کرد. علاوه بر محدودیت‌های سفر، بنیانگذار سلسیوس از افتتاح حساب بانکی یا تجارت دارایی‌های کریپتویی منع شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا