مشکلات رگولاتور اوراق بهادار آلاباما با کوین بیس

پس از شکایت از کوین بیس توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، کمیسیون اوراق بهادار آلاباما (ASC) یک حکم دلیل نمایشی (show cause) علیه کوین بیس ارائه کرد و به شرکت دستور داد که دلیل خود را نشان دهد که چرا شرکت نباید فروش اوراق بهادار ثبت نشده را متوقف کند و از فروش اوراق بهادار ثبت نشده خودداری کند. دولت علاوه بر این، دستور ASC فاش می‌کند که اقدام اجرایی شامل کالیفرنیا، ایلینوی، کنتاکی، مریلند، نیوجرسی، کارولینای جنوبی، ورمونت، واشینگتن و ویسکانسین بود.

 

کوین بیس ۲۸ روز فرصت دارد تا علت را نشان دهد

کمیسیون اوراق بهادار آلاباما (ASC) روز سه‌شنبه به صرافی رمزارز Coinbase مستقر در سانفرانسیکو، دستور توقف را ارسال کرد. دستور ASC به کوین بیس ۲۸ روز فرصت می‌دهد تا توضیح دهد که چرا نباید به آن‌ها دستور توقف فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده در آلاباما داده شود.

 

علاوه بر موارد ادعایی نقض اوراق بهادار، رگولاتور آلاباما ادعا می‌کند که کوین بیس با ارائه حساب‌های برنامه پاداش سهام خود به ساکنان آلاباما بدون ثبت نام برای عرضه یا فروش این اوراق، قانون اوراق بهادار را نقض می‌کند. دلیل نمایش ASC به دنبال اقدام نظارتی علیه کوین بیس در روز سه‌شنبه است، زمانی که SEC از صرافی به دلیل عدم ثبت نام به عنوان کارگزاری و به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده شکایت کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا