اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

ورود آکساکوف به طرح پرداخت‌های رمزنگاری روسیه

یکی از اعضای بلندپایه پارلمان روسیه خواستار اتخاذ یک چارچوب قانونی مربوط برای تنظیم صحیح پرداخت‌های رمزنگاری فرامرزی شده است. پیشنهاد او پس از آن مطرح شد که تنظیم‌کننده‌های کلیدی در مسکو گفتند که روسیه باید اجازه استفاده از ارزهای دیجیتال را در تجارت خارجی بدهد، حالا که باید با محدودیت‌های مالی جدی مقابله کند.

 

رئیس کمیته بازار مالی، تصویب قانون برای پرداخت‌های رمزنگاری روسیه را پیشنهاد می‌کند

آناتولی آکساکوف، رئیس کمیته بازار مالی در دومای دولتی، تسویه حساب‌های فرامرزی در ارزهای دیجیتال را با یک چارچوب نظارتی ضروری می‌داند. انتظار می‌رود که مجلس سفلی پارلمان روسیه در پاییز امسال پیش‌نویس قانون مربوط به رمزارز را بررسی کند، از جمله لایحه جدید در مورد ارز دیجیتال و آکساکوف یکی از شرکت‌کنندگان فعال در این تلاش‌ها بوده است.

 

این نماینده بانفوذ مجلس سفلی روسیه این فراخوان را پس از آن صادر کرد که اوایل این هفته وزارت دارایی و بانک مرکزی روسیه توافق کردند که برای این کشور در شرایط کنونی غیرممکن است که بدون پرداخت‌های رمزنگاری فرامرزی تجارت خارجی را انجام دهد. روسیه به دلیل حمله به اوکراین با تحریم‌های فزاینده غرب روبرو شده است.

 

 

به نقل از روزنامه تجاری کومرسانت و خبرگزاری ریانووستی، آکساکوف تاکید کرد که تعیین مرزهای قانونی برای استفاده از ارزهای دیجیتال در تسویه‌حساب‌های فرامرزی یک وظیفه مهم است. وی همچنین به عنوان یک اولویت مهم، بر لزوم اطمینان از شناسایی افرادی که وارد این بازار می شوند تاکید کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا