اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

تصویب قانون ارزهای دیجیتال در برزیل

این هفته، مجلس برزیل ممکن است لایحه ارزهای دیجیتال را که اوایل سال جاری معرفی شده بود، تصویب کند. به گفته ریکاردو باروس، این لایحه قرار است مورد بحث و بررسی قرار گیرد، اما هنوز گزارشی در مورد رأی گیری احتمالی وجود ندارد، زیرا قرار است در مورد سایر لوایح حساس نیز بحث کنند.

 

لایحه ارزهای دیجیتال در دستور کار مجلس برزیل قرار دارد

برزیل به تنظیم دارایی های رمزنگاری و ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) نزدیک تر می‌شود. این گزارش توسط رئیس دولت فدرال در معاونت اتاق کنگره، ریکاردو باروس، ارائه شده است که می گوید این لایحه می تواند در این هفته رای گیری شود.

 

با این حال، چیزی تا انتخابات برزیل نمانده است و رای گیری ریاست جمهوری قرار است در ۲ اکتبر برگزار شود. به این ترتیب، کنگره ممکن است در مورد مسائل حساس برای جلوگیری از انحراف رای دهندگان به سمت یک طرف بحث نکند. با این حال، اگر لایحه کریپتوکارنسی در نهایت به رأی گذاشته شود و تصویب شود، باید به رئیس جمهور ژایر بولسونارو برای امضای نهایی آن بازگردانده شود. معاونت اتاق همچنین قرار است در این هفته قوانین مهم دیگری از جمله لایحه کار از راه دور را مورد بررسی قرار دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا