تصویب قانون کریپتو پس از حکم در مورد XRP

پس از حکم دادگاه در مورد پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل در مورد XRP، چندین قانونگذار ایالات متحده از کنگره خواسته اند تا قانون کریپتو را تصویب کند. یکی از قانونگذاران گفت گری گنسلر SEC نمی‌تواند به پیگیری مقررات خود با رویکرد اجرایی ادامه دهد، که فقط به سرمایه‌گذاران آسیب می‌زند و عدم اطمینان ایجاد می‌کند.

 

قانونگذاران ایالات متحده از کنگره می‌خواهند که لایحه‌های کریپتویی را پس از رای SEC علیه ریپل تصویب کند

پس از صدور حکم در مورد پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه ریپل در مورد XRP، تعدادی از قانونگذاران ایالات متحده از کنگره خواسته اند تا قانونی را برای تنظیم رمزارزها تصویب کند و حکم دادگاه را تأیید کند.

 

رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، پاتریک مک‌هنری و رئیس کمیته کشاورزی مجلس، گلن جی تی تامپسون، روز جمعه بیانیه مشترکی در رابطه با پرونده SEC علیه ریپل صادر کردند. حکم نیاز به وضوح قانونی در اکوسیستم کریپتو دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا