اضافه شدن توکن LDO به صندوق دیفای Grayscale

در ۷ ژوئیه ۲۰۲۳، مدیر دارایی دیجیتال Grayscale Investments به‌روزرسانی را در مورد سه صندوق خود منتشر کرد، Digital Large Cap Fund، صندوق Defi و صندوق قرارداد هوشمند. اگرچه هیچ توکن جدیدی به دو صندوق اضافه نشد، اما Grayscale فاش کرد که رمزارز بومی و توکن حاکمیتی Lido DAO، توکن LDO را به صندوق Defi اضافه کرده است.

 

LDO به صندوق Defi Grayscale اضافه شد

Grayscale Investments، مدیر دارایی دیجیتال، به‌روزرسانی سه ماهه دوم خود در سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد که شامل تعادل مجدد صندوق و یک توکن جدید به صندوق Defi می‌شود. Digital Large Cap Fund و صندوق قرارداد هوشمند هیچ تغییری از نظر توکن‌های اضافه یا حذف شده نداشتند.

 

با این وجود، Grayscale در به‌روزرسانی فاش کرد که توکن LDO Lido را در مجموعه توکن‌های مالی غیرمتمرکز (defi) موجود در صندوق Defi گنجانده است. مدیر دارایی دیجیتال از درآمدهای نقدی برای به دست آوردن توکن lido (LDO) برای صندوق استفاده کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا