افزودن نمودارهای قیمت کریپتو به نتایج جستجوی توییتر

توییتر در حال حاضر نمودارهای قیمت را با نتایج جستجو برای ارزهای دیجیتال اصلی مانند بیت کوین و اتر ارائه می‌دهد. ایلان ماسک، مالک پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، گفت این ویژگی جدید یکی از بسیاری از پیشرفت‌های محصولی است که در بخش مالی توییتر آمده است.

 

توییتر ویژگی نمودار قیمت را راه‌اندازی کرد

توییتر روز چهارشنبه در یک سری توییت اعلام کرد که اکنون نمودارهای قیمتی را برای سهام عمده، صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) و ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند.

 

حساب رسمی Twitter Business توضیح داد:

وقتی نماد یک سهام اصلی، ETF یا ارز دیجیتال را با یک دلار در مقابل آن (مانند دلار BTC) توییت می‌کنید، افراد در توییتر یک پیوند قابل کلیک را مشاهده می‌کنند که آنها را به نتایج جستجو می‌برد. از امروز، این نتایج جستجو شامل نمودارهای قیمت‌گذاری نمادهای اصلی می‌شود.

 

غول رسانه‌های اجتماعی افزود:

همچنین می‌توانید نمادها را مستقیماً جستجو کنید، بدون اینکه روی پیوندی در توییت کلیک کنید. اکثر نمادها با و بدون علامت $ در جستجو کار می کنند (QQQ یا $QQQ).

 

توییتر افزود در هفته‌های آینده، تجربه کاربری را اصلاح خواهیم کرد و پوشش نمادها را گسترش خواهیم داد.

 

نمودارهای قیمت در توییتر توسط Robinhood، یک پلتفرم معاملاتی مستقر در ایالات متحده برای سرمایه‌گذاری‌های سنتی و ارزهای دیجیتال ارائه شده است. تمام نمودارهای قیمت شامل پیوندی به پلتفرم معاملاتی است.

 

بسیاری از افراد در توییتر از این ویژگی جدید استقبال می‌کنند. با این حال، برخی اشاره کردند که Robinhood در کشورهای آنها در دسترس نیست و آنها ترجیح می‌دهند توییتر از سایر ارائه‌دهندگان اطلاعات قیمت استفاده کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا