تحلیل هفتگی کاردانو، سیو سود اولیه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل هفتگی کاردانو در هفته چهارم فروردین ۱۴۰۲ نشان از حرکت قیمت کاردانو به صورت اصلاحی دارد. کاردانو روند صعودی خود را تا جایی ادامه داده است که بتواند اصلاح موقتی و در تایم پایین را رقم بزند. آیا دوباره کاردانو از خط روند نزولی خود در تایم ۴ ساعته عبور می‌کند؟ یا درهای حرکت به سمت ادامه مسیر صعودی باز خواهد شد؟ در تحلیل هفتگی کاردانو به وضعیت جفت ارز ADA/USDT می‌پردازیم. شما نیز نظرات خود را درباره این جفت ارز با ما در میان بگذارید.

 

تحلیل هفتگی کاردانو

تحلیل هفتگی کاردانو نشان می‌دهد، پس از این‌که در هفته گذشته ۲۰ درصد رشد کرد، با سیو سود نهنگ‌ها مواجه شد و در حال حاضر کاردانو با سیو سود مواجه شده است. این در تایم پایین طبیعی است. اگر این مسیر تا ۵۰ درصد فیوناچی خود اصلاح کند می‌تواند مجددا به سطح حمایتی خود در حوالی ۰.۴۲۴ دلار خواهد رسید. این از این جهت حائز اهمیت است، این کف می‌تواند موقعیت خرید مناسبی را برای کاردانو ایجاد کند. اما این تحلیل برای ابتدای هفته خواهد بود و در ادامه هفته به نظر می‌رسد که دوباره روند صعودی را در پیش داشته باشیم.

تحلیل هفتگی کاردانو 28 فروردین 1402

 

تحلیل تکنیکال کاردانو

تحلیل تکنیکال کاردانو نشان از حرکت اصلاحی کاردانو در تایم چهار ساعته را نشان می‌دهد. اگر اصلاح ادامه دار باشد کاردانو می‌تواند موقعیت خرید مناسبی را در حوالی ۰.۴۱۳ دلار و ۰.۴۲۴ دلار ارائه کند. سپس قیمت می‌تواند از این نواحی دوباره حرکت صعودی را آغاز کند. اگر ریزش‌ها ادامه‌دار باشد و کفی بر حمایت کاردانو اعمال شود که آن را حمایت کند؛ به نظر ۰.۳۷۸ دلار این نقطه حمایتی خواهد بود.

اما در مسیر صعودی در صورتی که بتوانیم ۰.۴۴ دلار را حفظ کنیم، می‌توانیم به سمت تارگت‌های بالاتری حرکت کنیم. ۰.۴۵۲ دلار اولین تارگتی خواهد بود که باید از آن عبور کنیم. سپس ۰.۴۶۲ دلار باید شکسته شود تا مسیرهای حرکتی قیمت کاردانو به سمت ۰.۵۲ دلار و سپس ۰.۵۹ دلار ادامه خواهد داشت. RSI در کاردانو تایم هفتگی عدد ۵۵ را نشان می‌دهد که ۳ تا از هفته پیش بالاتر رفته است.

تحلیل‌ فقط دیدگاه شخصی است و پیشنهاد سرمایه‌گذاری نیست.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مهرداد کلهری

فارغ التحصیل رشته علوم ارتباطات، گرایش روزنامه نگاری از سال 2019 با کریپتوکارنسی آشنا شد. وی تولید محتوای متنی مبتنی بر سئو، خبرنویسی و محتوای صوتی تصویری را انجام می‌دهد و به ترید، تحلیل تکنیکال و فاندامنتال در بازار ارزهای دیجیتال مسلط است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا