اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار صرافی‌ هااخبار هک و امنیت

اقدامات انجام شده علیه مهاجم Mango Markets

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) و وزارت دادگستری (DOJ) مهاجمی را متهم کرده اند که ۱۱۶ میلیون دلار از پلتفرم معاملات ارز دیجیتال Mango Markets به سرقت برده است. متهم دستگیر شده و در حال حاضر در پورتوریکو بازداشت است.

 

سارق Mango Markets دستگیر و بازداشت شد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) روز جمعه اعلام کرد که آوراهام آیزنبرگ را به سازمان دادن به حمله به پلتفرم معاملاتی دارایی‌های کریپتو، Mango Markets، از طریق دستکاری توکن MNGO متهم کرده است. رگولاتور خاطرنشان کرد که توکن کریپتویی به عنوان یک اوراق بهادار عرضه و فروخته شد.

 

SEC افزود که متهم یک شهروند آمریکایی ۲۷ ساله است که به ترتیب توسط وزارت دادگستری (DOJ) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) با اتهامات جنایی و مدنی موازی مواجه است. CFTC در ۹ ژانویه یک اقدام اجرایی مدنی علیه آیزنبرگ ارائه کرد. او در MDC Guaynabo در پورتوریکو دستگیر و بازداشت شده است.

 

سازمان نظارت بر اوراق بهادار گفت:

آیزنبرگ درگیر طرحی برای سرقت حدود ۱۱۶ میلیون دلار دارایی‌های دیجیتال از پلتفرم Mango Markets بود.

 

رگولاتور گفت، وی ظاهراً از حسابی که در Mango Markets کنترل می‌کرد برای فروش مقدار زیادی از توکن‌های MNGO استفاده کرده و از یک حساب جداگانه در Mango Markets برای خرید همان توکن‌ها استفاده کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

هفده − شانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا