اخبار بلاکچیناخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار صرافی‌ ها

خرید FHM توسط Virtual Nation Builders

یک شرکت فناوری وب۳، Virtual Nation Builders، اخیراً اعلام کرد که FHM، شرکتی که safcoin را ایجاد کرده است، اولین ارز دیجیتال اثبات کار آفریقای جنوبی که در یک صرافی جهانی لیست شده است، خریداری کرده است.

 

حمایت از نیازهای دیجیتالی مشتریان

Virtual Nation Builders (VNB)، یک شرکت فناوری Web3، اخیراً فاش کرده است که FHM (Pty) Ltd، خالق اولین ارز دیجیتال آفریقا، safcoin، مستقر در آفریقای جنوبی را خریداری کرده است. در بیانیه ای، VNB، که ۳۰ درصد متعلق به شرکت حقوقی بلاکچین Schindlers Attorneys است، ترکیب این دو کسب و کار را گام مهمی توصیف کرد که از نیازهای دیجیتالی مشتریان در انقلاب Web3 حمایت می‌کند.

 

در نتیجه خرید FHM توسط VNB، ارز دیجیتال safcoin که در سال ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد، همه موارد استفاده دیجیتالی و پلتفرم‌های خود را در صرافی و مشارکت‌های جدید ساخته شده توسط VNB لیست و ادغام می‌کند.

 

نیل فریرا، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل FHM، در اظهار نظر در مورد برنامه‌هایی برای لیست شدن در صرافی‌های بیشتر، گفت:

همراه با VNB، ما قصد داریم تا دسترسی جهانی خود را گسترش دهیم. ما با اولین لیست شدن خود از حمایت خوبی از بازار بین‌المللی ارزهای دیجیتال برخوردار بودیم و مفتخریم که پرچم آفریقای جنوبی را در حوزه کریپتوی جهانی به اهتزاز در می‌آوریم.

 

safcoin که به عنوان اولین ارز دیجیتال اثبات کار آفریقای جنوبی در یک پلتفرم صرافی جهانی معرفی شده است، طبق گزارش‌ها در Hotbit و Chainex معامله می‌شود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا