بازار Acquire.Fi

در سال ۲۰۲۱، ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال ۱,۷۸۲ میلیارد دلار بود. بخش‌هایی مانند DeFi و NFT به افراد اجازه می‌دهند بازدهی بالایی از سرمایه‌گذاری‌های خود کسب کنند و مجموعه‌ای منحصربفرد ایجاد کنند، زیرا web3 مالکیت غیرمتمرکز و بدون مجوز دارایی‌ها را به افراد معرفی می‌کند.

 

بستری برای دسترسی به جریان‌های معاملات انحصاری M&A

Acquire.Fi اولین بازار ادغام و اکتساب (M&A) در نوع خود را برای شرکت‌ها یا IPهای وب، رمزنگاری، بلاک چین و NFT ایجاد می‌کند. این پلتفرم به تأمین مالی جمعی و مالکیت کسری از طریق NFTization مجهز شده است. این پروژه در ایجاد امکان مشارکت همه سرمایه‌گذاران در فرصت‌های M&A ایجاد ثروت با استفاده از ارزهای دیجیتال، ثابت قدم است.

 

معاملات M&A Web3 فقط از کانال‌های پشتی میان طرف‌های مورد اعتماد، بنیانگذاران رمزنگاری، مروجین، مشاوران یا تأثیرگذاران منشأ می‌گیرد. آلفای M&A بسیار حساس، پیچیده و محرمانه است.

 

برای اکثر سرمایه‌گذاران، بستری برای مشاهده یا خرید طیف کامل نوآوری Web3 وجود ندارد. با این حال، اکثر سرمایه‌گذاران زمان یا تخصص مالی، فنی و حقوقی لازم را برای مقابله با M&A و ارزیابی وب۳ و بررسی دقیق ندارند.

 

Acquire.Fi یک پاس پشت صحنه برای معاملات منتشرنشده و M&A محرمانه آلفا است. سرمایه گذاری ACQ به سرمایه‌گذاران امکان دسترسی سطحی به پلتفرم Acquire.Fi و فرصت‌های سرمایه‌گذاری منحصر به فرد را می‌دهد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا