قانون ACES در قبال ارزهای دیجیتال در السالوادور

سناتورهای آمریکایی جیم ریش و باب منندز قانون پاسخگویی به ارزهای دیجیتال در السالوادور را که به عنوان قانون ACES شناخته می‌شود، دوباره برای بحث در مجلس سنا معرفی کرده‌اند. این قانون به دنبال بررسی سطح پذیرش بیت کوین به عنوان یک پول قانونی در السالوادور و چگونگی تأثیر آن بر ثبات مالی کشور است.

 

قانون پاسخگویی به ارزهای دیجیتال در السالوادور (ACES) مجدداً در سنای ایالات متحده معرفی شد

سناتورهای آمریکایی، جیم ریش و باب منندز، قانون پاسخگویی به ارزهای دیجیتال در السالوادور را که به عنوان قانون ACES نیز شناخته می‌شود، مجدداً معرفی کرده‌اند تا در مجلس سنای ایالات متحده مورد بحث قرار گیرد. این قانون که قبلاً در ۲۳ مارس ۲۰۲۲ به کنگره ارائه شده بود، به دنبال بررسی روند اعمال شده برای تبدیل بیت کوین به ارز قانونی در السالوادور و همچنین تأثیر آن بر اقتصاد کشور است.

 

هنگام معرفی مجدد قانون ACES، سناتور ایالات متحده، جیم ریش، نیاز درک شده برای ارزیابی اثرات احتمالی استفاده از رمزارز به عنوان پول قانونی را تقویت کرد.

 

او بیان کرد:

ما باید به دنبال شفافیت بیشتر در مورد اینکه چگونه پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی ممکن است بر ثبات مالی و اقتصادی السالوادور و همچنین ظرفیت السالوادور برای مبارزه مؤثر با پولشویی و امور مالی غیرقانونی تأثیر بگذارد، باشیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا