اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

اصول راهنمای مقررات دارایی مجازی ابوظبی

رگولاتور مالی بازار جهانی ابوظبی، سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی (FSRA)، اخیراً از شش اصل رونمایی کرده است که رویکرد آن را به تنظیم و نظارت دارایی مجازی نشان می‌کند. اگرچه از نظر قانونی الزام‌آور نیستند، اما طبق FSRA، اصول باید به عنوان مکملی برای جزئیات جامع چارچوب منتشر شده ما در نظر گرفته شوند.

 

اساسی برای انسجام مقرراتی در سراسر حوزه‌های قضایی

بازار جهانی ابوظبی (ADGM)، یک مرکز مالی و منطقه آزاد جهانی مستقر در امارات متحده عربی، اخیراً از شش اصل راهنما برای تنظیم و نظارت دارایی‌های مجازی رونمایی کرده است. این اصول که توسط تنظیم کننده صنعت مالی آن، سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی (FSRA) اعلام شده است، برای حمایت از تعامل با سایر آژانس‌های نظارتی همفکر در داخل و خارج از امارات متحده عربی در نظر گرفته شده است.

 

 

اگرچه از نظر قانونی الزام آور نیستند، اما طبق FSRA، اصول باید به عنوان مکملی برای جزئیات جامع چارچوب منتشر شده ما در نظر گرفته شوند. به گفته رگولاتور، این شش اصل به طور بالقوه مبنایی برای انسجام نظارتی در سراسر حوزه‌های قضایی هستند.

 

علاوه بر ارائه یک دید قابل دسترس از اولویت‌های FSRA در این فضا، این اصول همچنین جلوه‌ای از ریسک‌پذیری تنظیم‌کننده در زمینه‌های مربوط به مقررات است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا