اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

معرفی Abra Bank و Abra International از صرافی Abra

صرافی کریپتوکارنسی مستقر در کالیفرنیا، Abra، قصد دارد دو موسسه مالی به نام‌های Abra Bank و Abra International را تشکیل دهد. این صرافی قصد دارد Abra International را تا اواخر سال ۲۰۲۲ و Abra Bank را در سال ۲۰۲۳ معرفی کند. Abra Bank خدمات دارایی دیجیتال را به مشتریان و مشاغل آمریکایی ارائه خواهد کرد، در حالی که Abra International در خارج از ایالات متحده گسترش خواهد یافت.

 

Abra بانک‌ها را با تمرکز بر کریپتو راه‌اندازی می‌کند

در اطلاعیه اخیر، این شرکت فاش کرد که Abra Bank پس از راه‌اندازی در سال ۲۰۲۳ به اولین بانک تحت نظارت در ایالات متحده تبدیل خواهد شد و به مشتریان آمریکایی این امکان را می‌دهد تا از ارزهای رمزنگاری شده استفاده کنند و به رمپ‌های داخلی و خارجی فیات جهانی دسترسی داشته باشند. Abra International گزینه‌های مشابهی را برای کاربران خارج از ایالات متحده ارائه می‌دهد و باید تا پایان سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شود.

 

این شرکت گفت:

ما معتقدیم که برای Abra، این لحظه تعیین‌کننده‌ای است که ما را به مأموریت خود برای دسترسی به استقلال مالی و رفاه برای همه و در همه جا نزدیک‌تر می‌کند.

 

صرافی اطمینان داد که تأسیس مؤسسات مالی با دستورالعمل‌های نظارتی لازم مطابقت خواهد داشت. همچنین حداکثر امنیت و شفافیت را برای مشتریان خود تضمین می‌کند.

 

این صرافی اظهار داشت:

آبرا معتقد است که بهترین راه برای تبدیل شدن به کیف پول پیش‌فرض وب۳ و بانک رمزنگاری برای همه، پذیرش یک چارچوب نظارتی جهانی است که شفافیت، نظارت، امنیت و نمایندگی را فراهم می‌کند.

 

به عنوان بخشی از راه‌اندازی آینده موسسات پولی، آبرا محصول جدیدی به نام Abra Boost را نیز معرفی خواهد کرد که در ۳ اکتبر ۲۰۲۲ فعال می‌شود و همه سرمایه‌گذاران واجد شرایط را قادر می‌سازد تا روی ارزهای رمزنگاری‌شده مورد نظر خود سرمایه‌گذاری کرده و سود کسب کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا