Aave ارز GHO را در شبکه اتریوم راه‌اندازی کرد

Aave، یک پروتکل وام‌دهی برجسته در حوزه مالی غیرمتمرکز (defi)، از GHO، یک استیبل کوین جدید، که اکنون در شبکه اتریوم فعال است، رونمایی کرده است. کاربران Aave اکنون می‌توانند دارایی استیبل کوین را با استفاده از نسخه سه (v3) Aave مینت کنند.

 

توکن GHO وابسته به Aave روی اتریوم فعال می‌شود

این هفته، در ۱۴ ژوئیه ۲۰۲۳، جامعه Aave یک پیشنهاد حاکمیتی را تصویب کرد و به سرعت راه‌اندازی مورد انتظار استیبل کوین GHO در شبکه اتریوم را دنبال کرد. GHO که ابتدا در ژوئیه ۲۰۲۲ اعلام شد، در فوریه ۲۰۲۳ روی شبکه آزمایشی Goerli اتریوم آزمایشی انجام داد. مطابق با اطلاعات مخزن Github، استیبل کوین تازه معرفی شده و قرارداد هوشمند وابسته به آن تحت ممیزی‌های متعدد قرار گرفتند.

 

در حال حاضر، GHO در مقایسه با ده استیبل کوین برتر جهان، نسبتاً ناچیز است، به خصوص وقتی که سکه‌های متصل به دلار را در نظر بگیریم. عرضه در گردش GHO حدود ۲,۵۱۰,۲۶۹ توکن است که ۰.۰۰۱۶ درصد از کل اقتصاد ۱۲۷ میلیارد دلاری استیبل کوین را نشان می‌دهد. ساعت ۱۲:۲۰ بعد از ظهر به وقت شرق یکشنبه، GHO به ۰.۹۸۱۳ دلار رسید، اما تاکنون، به طور کلی پیوند خود را با دلار حفظ کرده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا