اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

راه اندازی استیبل کوین GHO از Aave

روز یکشنبه، پروتکل Aave اعلام کرد که Aave DAO یک استیبل کوین جدید برای اکوسیستم به نام GHO را تأیید کرده است. شرکت Aave استیبل کوین را در هفته اول ژوئیه پیشنهاد کرد و استیبل کوین با پشتوانه وثیقه به دلار آمریکا متصل خواهد شد.

 

یک استیبل کوین جدید با پشتوانه وثیقه توسط Aave قرار است پس از رای گیری Aave DAO در مورد پارامترهای Genesis راه‌اندازی شود

Aave روز یکشنبه توضیح داد که سازمان غیرمتمرکز خودمختار Aave (DAO) پیشنهادی را برای ایجاد یک توکن استیبل کوین به نام GHO تصویب کرد. حساب رسمی Aave در توییتر توضیح داد که جامعه برای GHO چراغ سبز نشان داده است. گام بعدی رای گیری در مورد پارامترهای پیدایش GHO است، منتظر پیشنهاد هفته آینده در انجمن باشید.

 

پست مقدماتی GHO که در ۷ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر شد، می‌گوید که استیبل کوین با مجموعه‌ای متنوع از دارایی‌های رمزنگاری که به صلاحدید کاربران انتخاب می‌شوند حمایت می‌شود، در حالی که وام‌گیرندگان همچنان به سود وثیقه‌های اساسی خود سود می‌برند.

 

پیشنهاد حکومتی توسط اکثریت رای دهندگان Aave DAO تصویب شد، زیرا بیش از ۹۹ درصد از شرکت کنندگان در رای گیری به راه‌اندازی GHO رای مثبت دادند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا