اخبار بلاکچیناخبار ارز دیجیتال

راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی کریپتو A16z

A16z، همچنین به نام Andreessen Horowitz، شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) که میلیون ها دلار در پروژه های مرتبط با رمزنگاری سرمایه گذاری کرده است، راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی کریپتو خود را اعلام کرد. این ابتکار جدید به دنبال تلفیق تحقیقات آکادمیک با تولید ایده و اجرای آنها در استارت آپ ها و سازمان هایی است که شرکت سرمایه گذاری زیادی در آنها انجام داده است.

 

A16z اعلام کرد که تحقیقات آکادمیک مرتبط با بلاک چین را انجام خواهد داد

Andreessen Horowitz، سازمانی با سرمایه گذاری های سنگین در استارت آپ های رمزنگاری و وب ۳، راه اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی رمزنگاری a16z را اعلام کرده است، ابتکاری که به شرکت اجازه می دهد تا با چالش های این بخش مقابله کند. این شرکت معتقد است که بخش کریپتو و وب ۳ به عنوان یک مرز جدید در فناوری پدیدار شده است، و به یک حوزه دانش مستقل تبدیل شده است که عناصر علوم کامپیوتر، اقتصاد، امور مالی و علوم انسانی را گرد هم می آورد.

این پتانسیلی که شرکت VC در محیط بلاک چین می بیند، همان چیزی است که تعهد آن را برای حل همه مشکلات جدیدی که محیط کریپتو با آن مواجه است، همراه با توانایی آزمایش این قطعنامه ها تقویت می کند. در این مورد، a16z بیان کرد:

فرصتی برای یک آزمایشگاه تحقیقاتی صنعتی وجود دارد تا به پل زدن دنیای تئوری دانشگاهی با عمل صنعت کمک کند، و با گردآوری بهترین استعدادهای پژوهشی از رشته‌های مختلف مرتبط، به شکل‌دهی کریپتو و وب ۳ به عنوان یک حوزه رسمی مطالعه کمک کند.

 

سرپرستی این آزمایشگاه بر عهده تیم راغگاردن، محقق و استاد علوم کامپیوتر در استنفورد و کلمبیا، و دان بونه، استاد علوم کامپیوتر و مهندسی برق در استندفورد خواهد بود، جایی که او مرکز تحقیقات بلاک چین را نیز رهبری می کند.

 

تمرکز عملی در ذهن

A16z این ابتکار را با تمرکز عملی در ذهن ایجاد کرده است و راه حل های طراحی شده و یافته شده از طریق تحقیق را برای بخشی از شرکت هایی که a16z در آنها سرمایه گذاری های مهمی دارد، به کار می گیرد.

 

آزمایشگاه کریپتو a16z چهار تیم خواهد داشت تا شرکت‌های موجود در مجموعه a16z را وادار به تولید ایده‌هایی برای حل مشکلات کنند، این راه‌حل‌ها را در کد پیاده‌سازی کنند، مطمئن شوند که این راه حل ها با مقررات مطابقت دارند و این یافته ها را با جامعه کریپتو به اشتراک می گذارند.

 

این شرکت قصد داشت در ماه ژانویه ۴.۵ میلیارد دلار برای دو صندوق مختلف مرتبط با ارزهای دیجیتال جمع آوری کند که ۱ میلیارد دلار برای تأمین مالی استارت آپ های جدید در این زمینه اختصاص داده شد.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا