شرکت A16z به لندن گسترش میابد

A16z، یک شرکت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز متمرکز بر فناوری، اعلام کرده است که اولین دفتر خود را در لندن افتتاح خواهد کرد تا از محیط نظارتی دوستانه در بریتانیا استفاده کند. ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا اظهار داشت که از این گسترش هیجان زده است و بریتانیا به این کار ادامه خواهد داد. از نوآوری‌هایی مانند Web3 که توسط فناوری بلاکچین پشتیبانی می‌شود، استقبال کنید.

 

A16z در اواخر امسال اولین دفتر خود را در لندن افتتاح می‌کند

A16z، یک شرکت فناوری و سرمایه‌گذاری خطرپذیر Web3، اعلام کرده است که به لندن گسترش خواهد یافت تا از محیط نظارتی دوستانه استفاده کند. کریس دیکسون، شریک عمومی و موسس A16z Crypto، توضیح داد که این شرکت با سیاست‌گذاران مختلف کار کرده است و نگرش مثبتی در بریتانیا پیدا کرده است.

 

دیکسون در این باره اظهار داشت:

مشخص شده است که دولت بریتانیا وعده Web3 را می‌بیند. مقامات بریتانیا همچنین مایل به همکاری با صنعت برای ایجاد سیاست‌هایی هستند که استارت‌آپ‌ها را تشویق می‌کند تا تمرکززدایی را دنبال کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا