توافقی آزمایشی برای افزایش سقف بدهی آمریکا

کاخ سفید و جمهوری‌خواهان کاخ به توافقی اصولی برای افزایش سقف بدهی آمریکا دست یافتند. این توافق که توسط رئیس جمهور جو بایدن به عنوان خبر خوب برای مردم آمریکا توصیف شد، در را برای جلوگیری از نکول تاریخی دولت در واشینگتن و جلوگیری از یک فاجعه اقتصادی بالقوه در ایالات متحده، بلکه از یک رکود جهانی نیز باز خواهد کرد.

 

جو بایدن و کوین مک کارتی توافق اصولی برای افزایش سقف بدهی را اعلام کردند

پس از هفته‌ها مذاکره که به بن‌بست چند ماهه پایان داد، کاخ سفید و رهبری جمهوری خواه مجلس نمایندگان اکنون یک توافق اصولی در مورد توافقی برای افزایش سقف بدهی در ایالات متحده برای دو سال دارند و مخارج بودجه را محدود می‌کنند.

 

این توافق توسط جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا و کوین مک‌کارتی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا طی تماس تلفنی روز شنبه انجام شده است. هر دو طرف اکنون با کار دشواری روبرو هستند تا مجلس نمایندگان تحت کنترل جمهوری‌خواهان و سنای تحت سلطه دموکرات‌ها را متقاعد کنند تا از توافق در کنگره قبل از ۵ ژوئن حمایت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا