اخبار صرافی‌ هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

کاهش ۵ تا ۱۰٪ از نیروی کار Amber Group

شرکت بلاکچین Amber Group شاهد کاهش ۵ تا ۱۰ درصدی نیروی کار خود در سال جاری خواهد بود. یکی از بنیانگذاران شرکت گفت که اخراج بر نقش‌هایی با اولویت پایین تأثیر می‌گذارد در حالی که تعداد کارکنان در سایر بخش‌ها افزایش می‌یابد. این شرکت که مقر آن در سنگاپور است، حدود ۹۰۰ کارمند دارد که حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ نفر قبل از بازار صعودی ۲۰۲۱ افزایش یافته است.

 

کاهش تعداد کارمندان

Tiantian Kullander، یکی از بنیانگذاران این شرکت، به بلومبرگ گفت در حال حاضر در حال کاهش نقش‌هایی هستیم که اولویت بالایی با توجه به شرایط بازار ندارند و تعداد کارمندان را در نقش‌هایی که از اولویت بالاتری برخوردارند افزایش می‌دهیم.

 

طبق گزارش بلومبرگ، این شرکت همچنین برای حداقل ۱۸ موقعیت در مکان‌های مختلف در ایالات متحده، سنگاپور، هنگ کنگ و بریتانیا نیرو استخدام می‌کند.

 

پس از گذشت نزدیک به یک سال از بازار صعودی، زمانی که بحران در ماه می آغاز شد، چندین پلتفرم پیشرو ارزهای دیجیتال مجبور شدند برنامه‌های تعلیق ناگهانی را اعلام کنند.

 

Huobi اعلام کرد که حداقل ۳۰٪ از نیروی کار خود را کاهش می‌دهد که بعداً توسط سایر شرکت ها تقلید شد:

Coinbase 18٪، BlockFi 20٪، Gemini 10٪، Blockchain.com 25٪، OpenSea 20٪، Banxa 25٪، و Vauld 30٪.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا