طرحی برای برقراری مجدد پیوند USTC با دلار آمریکا

تقریباً ۱۲ ماه پیش، terrausd (UST)، یک استیبل کوین الگوریتمی، از دلار آمریکا جدا شد و باعث شد اکوسیستم Terra کمی بعد از آن فرو بریزد. در حال حاضر، حامیان جامعه بلاکچین Terra Classic در حال بررسی طرحی برای احیای اکوسیستم با برقراری مجدد پیوند توکن زمانی پایدار با دلار آمریکا هستند. در پاسخ به توسعه پیشنهادی، ارزش UST که به USTC تغییر نام داد، در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۹ درصد افزایش یافته است.

 

انجمن Terra Classic قصد دارد برای بازگرداندن برابری USTC با دلار اقدام کند

هدف حامیان بلاکچین Terra Classic احیای اکوسیستم استیبل کوین الگوریتمی با بازگرداندن برابری ارزش توکن USTC با دلار آمریکا است. یکی از اعضای انجمن Terra Classic با نام مستعار Redlinedrifter این پیشنهاد را ارائه کرد و تأیید کرد که ایجاد پول غیرمتمرکز توسط Do Kwon یک ابتکار مثبت است، اما مسائل جدی باید مورد توجه قرار گیرد تا جامعه دوباره پیوند ارزش توکن را با دلار ایالات متحده برقرار کند.

 

Redlinedrifter ایده پروتکل واگرایی را ارائه کرد که با اعمال هزینه الگوریتمی/دینامیک معادل تفاوت بین قیمت اصل و قیمت بازار عمل می‌کند. مکانیسم نوآورانه ساختار کارمزد پویا را برای اعمال هزینه‌ای متناسب با انحراف بین برابری دلاری و ارزش بازار توکن اجرا می‌کند. ساختار کارمزد واگرایی نشان‌دهنده یک استراتژی جدید برای مقابله با چالش‌های قبلی است که مانع از توانایی USTC برای حفظ ارزش دلاری می‌شد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا