اخبار جهاناخبار ارز دیجیتالاخبار قانون‌ گذاری

افزایش نرخ بهره بانک مرکزی باعث کاهش قیمت می‌شود

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا هشدار داده است که افزایش شدید نرخ بهره توسط فدرال رزرو خطر کاهش تورم در اقتصاد ایالات متحده را به همراه دارد. هشدار ماسک به دنبال تحلیل کتی وود، مدیرعامل Ark Invest بود که هشدار داد شاخص‌های تورم پیشرو مانند طلا و مس خطر کاهش تورم را نشان می‌دهند.

 

ایلان ماسک، افزایش نرخ بهره فدرال رزرو و کاهش نرخ تورم

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیسکس عصر روز جمعه در توییتی نوشت افزایش عمده نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا خطر کاهش تورم را به همراه دارد. توییت او توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در زمان نگارش، ۸۰ هزار بار لایک شده و تقریبا ۷ هزار بار ریتوییت شده است.

 

نظرات برخی از آنها با مدیر عامل تسلا موافق بود در حالی که برخی دیگر اصرار داشتند که او در مورد اقتصاد ایالات متحده اشتباه می‌کند. در این بین رائول پال، مدیرعامل Real Vision و سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، با ماسک موافق بود.

 

درباره ایلان ماسک بیشتر بدانید.

 

Sven Henrich، بنیانگذار Northmantrader و استراتژیست اصلی بازار، تاکید کرد خطر این است که فدرال رزرو درمورد عواقب نامطلوب کارش، اطلاع نداشته باشد. او توضیح داد که بانک مرکزی در وهله اول برای واکنش خیلی کند بود و اکنون پا را روی ترمز می‌کوبد و تأکید کرد که فدرال رزرو بیش از حد به داده‌های عقب مانده متکی است و خطر شکست بدی در این بین وجود دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا