اخبار بیت‌ کویناخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ هااخبار هک و امنیت

نیمی از کل حجم معاملات بیت کوین احتمالا جعلی است

شرکت تجزیه و تحلیل داده Forbes با بررسی ۱۵۷ صرافی، نشان داد که حجم معاملات بیت کوین ممکن است با آنچه شرکت‌ها ادعا می‌کنند مطابقت نداشته باشد و بیش از ۵۰ درصد از حجم معاملات بیت کوین گزارش شده احتمالا جعلی و نادرست است.

 

داده‌های معاملات بیت کوین از ۱۵۷ صرافی با آنچه شرکت‌ها ادعا می‌کردند مطابقت نداشت

بر اساس گزارش ۲۶ اوت Forbes، خاویر پکس از بخش دارایی‌های دیجیتال این رسانه خبری گفت که بین داده‌های معاملاتی بیت کوین (BTC) گزارش شده توسط صرافی‌های ارز دیجیتال و اعداد واقعی ناهماهنگی وجود دارد. وی دریافت که گروهی از صرافی‌های کوچک، حجم معاملات بیت کوینی تقریباً ۹۵ درصد کمتر از آنچه که گزارش شده است دارند، در حالی که صرافی‌های بزرگتر از جمله Binance و Bybit ادعا کردند که بیش از دو برابر حجم واقعی، معاملات بیت کوین دارند ۲۱۷ میلیارد دلار در مقابل ۸۹ میلیارد دلار!

 

Pax گفت:

بیش از نیمی از کل حجم معاملات گزارش شده احتمالا جعلی است. حجم روزانه جهانی بیت کوین برای صنعت در ۱۴ ژوئن ۱۲۸ میلیارد دلار بود. این ۵۱ درصد کمتر از ۲۶۲ میلیارد دلاری است که با گرفتن مجموع حجم گزارش شده از منابع متعدد به دست می‌آید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا