اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار جهاناخبار قانون‌ گذاریاخبار متاورس

چهار سال زندان به دلیل آزار جنسی در متاورس

یک مرد ۳۰ ساله از کره جنوبی اخیراً به دلیل تولید و ذخیره محتوای استثمار جنسی مربوط به افراد زیر سن قانونی که در متاورس فریب داده بود، به چهار سال زندان محکوم شد. به گزارش رسانه های محلی، این مرد که هویتش علنی نشد، قربانیان زیر سن قانونی را وادار کرده بود که از دسامبر گذشته تا مارس سال جاری تصاویر و فیلم‌هایی از بدنشان فیلمبرداری و ارسال کنند.

 

فریب جنسی در متاورس

مجرم با قربانیان زیر سن قانونی در یک برنامه متاورس کره جنوبی ملاقات کرد، جایی که او از یک آواتار استفاده کرد تا سن خود را نادرست نشان دهد و هدایایی برای فریب قربانیان ارسال می‌کرد.

 

علاوه بر مجازات حبس، مجرم موظف است ۸۰ ساعت در برنامه‌های درمانی مجرمان جنسی شرکت کند و به مدت هفت سال از کار در هر موسسه مرتبط با نوجوانان یا معلولان محروم شد. این حکم که مبتنی بر هدف قرار دادن افراد زیر سن قانونی توسط مجرم بود، همچنین اذعان کرد که محتوای جنسی توزیع یا برای سودآوری ساخته نشده است.

 

بیشتر بدانید: متاورس چیست؟

 

در ماه ژوئن، یکی از قانونگذاران حزب دموکرات مخالف، شین هیون یونگ، پیشنهادی را برای تحریم جرایم جنسی در متاورس رهبری کرد. ماه گذشته، وزارت علوم کره جنوبی اصول اخلاقی را برای متاورس برای محافظت از خردسالان اعلام کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا