۴۰ درصد از آفریقای جنوبی با مفهوم Web3 آشنا هستند

طبق یافته‌های یک نظرسنجی Consensys، حدود ۴۰٪ از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی آفریقای جنوبی با مفهوم Web3 آشنا هستند و ۸۰٪ دیگر معتقدند که فناوری پشتیبان ارزهای دیجیتال می‌تواند سیستم مالی را تغییر دهد یا به طور کامل بازسازی کند. با این حال، تا حد ۵۹٪ معتقدند که کلاهبرداری یکی از موانع اصلی است که بسیاری را از دست زدن به ارزهای دیجیتال باز می‌دارد. کمتر از نیمی از پاسخ‌دهندگان (۴۸ درصد) نوسانات بازار کریپتو را به عنوان یکی از مهم‌ترین موانع ورود نام بردند.

 

پاسخ‌دهندگان تجارت مالی را به عنوان یک مهارت لازم می‌بینند

بر اساس یافته‌های نظرسنجی Consensys در مورد رمزارز و وب۳، حدود ۴۰ درصد از آفریقای جنوبی با مفهوم Web3 آشنا هستند. به طور کلی، این نظرسنجی نشان داد که سطوح آگاهی بالایی از تمام مفاهیم Web3 در میان آفریقای جنوبی وجود دارد. متاورس اصطلاحی است که اکثر پاسخ‌دهندگان با آن آشنا هستند و پس از آن توکن‌های غیرمثلی (NFTs) و Web3 قرار می‌گیرند.

 

با این حال، هنگامی که در مورد مجموعه مهارت‌هایی که فرد برای شرکت در Web3 نیاز دارد، پرسیده شد، ۴۳ درصد از پاسخ‌دهندگان، تجارت مالی را به عنوان مهم‌ترین پیش‌نیاز نام بردند. حدود ۲۴ درصد از آفریقای جنوبی مورد بررسی، مهندسی نرم‌افزار را مهم‌ترین مهارت می‌دانستند، در حالی که ۱۷ درصد بازاریابی را شناسایی کردند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا