کاهش ۴.۳۳ درصدی فروش هفتگی NFT

در دنیای توکن‌های غیرمثلی (NFT)، ارقام فروش در هفته گذشته با کاهش ۴.۳۳ درصدی نسبت به هفته قبل مواجه شده و در مجموع ۱۴۸.۵۵ میلیون دلار به فروش رسیده است. با وجود اتریوم به عنوان یک استثنا، چهار مورد از پنج بلاکچین برتر شناخته شده برای فروش NFT شاهد رکود هفته به هفته بوده اند.

 

کاهش فروش NFT برای دومین هفته متوالی

هفته گذشته ۱۴۸.۵۵ میلیون دلار فروش NFT ثبت کرد که نسبت به هفته قبل ۴.۳۳ درصد کاهش داشت. فروش NFT مبتنی بر اتریوم ۸۸.۵۴ میلیون دلار از کل فروش را به خود اختصاص داده است که ۵۹.۶ درصد از کل فروش NFT این هفته را تشکیل می‌دهد و نشان‌دهنده افزایش ۱.۴۱ درصدی نسبت به هفته قبل است. در همین حال، NFTهای مبتنی بر بیت کوین ۲۵.۹۲ میلیون دلار فروش داشتند که تقریباً ۱۷.۴۴ درصد از کل هفته بود، اما کاهش قابل توجهی ۱۴.۳۷ درصدی را نسبت به هفته قبل نشان دادند.

 

آمار Cryptoslam.io نشان می‌دهد که فروش NFT حول محور Solana به مبلغ ۸.۲ میلیون دلار رسیده است که کاهش ۱۷.۴۶ درصدی را نشان می‌دهد. Polygon، در همین راستا، ۵.۹ میلیون دلار به دست‌آورد که نشان‌دهنده کاهش ۱۶.۴۴ درصدی فروش NFT آن در هفته گذشته است. زنجیره BNB نیز از این روند پیروی کرد و حدود ۵.۳ میلیون دلار از کل فروش NFT در هفته را گزارش کرد که نشان‌دهنده یک رکود متوسط ۲.۶۱٪ است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا